Vacature Assistent bouwmarktmanager KARWEI Leiderdorp
Functie;
Assistent bouwmarktmanager KARWEI
Plaats;
Leiderdorp
Interessant voor jou!
- Een goed salaris;
- Diverse doorgroei- en ontwikkelingsmogelijkheden;
- Aantrekkelijke personeelskorting van 20%;
- Veel zelfstandigheid;
- Een leuk team van enthousiaste collega’s;
Wie is de werkgever?
Karwei is dé decoratieve bouwmarkt van Nederland voor de doe-het-zelver van nu! Ze weten niet alleen wat van klussen, maar ook van inrichten.
Als franchisenemer van Intergamma B.V. exploiteert Rova Beheer B.V. in diverse Karwei bouwmarkten en Gamma bouwmarkten. Rova Beheer B.V. is een platte organisatie met een open cultuur, waarbij de klant centraal staat!
Wat ga je doen?
Als Assistent Bouwmarktmanager ben jij dé rechterhand van de Bouwmarktmanager en zorg je ervoor dat jouw klanten zich welkom voelen. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen jouw segment en geef je operationeel leiding aan de medewerkers die jou worden toegewezen.
Samen met de Bouwmarktmanager vorm je het MT en vervang je de Bouwmarktmanager als hij/zij afwezig is.
Jouw belangrijkste taken zijn:
- Het ‘inspelen’ op de behoefte van de klanten;
- Realiseren van je aanvullende verkopen;
- informeren en adviseren van klanten, ervoor zorgen dat de klanten zich welkom en waardevol voelen en het signaleren van koopontwikkelingen bij de klanten;
- Het creëren van een optimaal winkelbeeld en het begeleiden van de processen en werkzaamheden die hiertoe bijdragen;
- Het coachen en begeleiden van de werknemers waar jij verantwoordelijk voor bent;
- Het voeren van voortgangsgesprekken met de werknemers waar jij leiding aan geeft.
Ben jij dit?
- Minimaal MBO werk- en denkniveau;
- Leidinggevende ervaring aan teams en individuen;
- Goede communicatieve en sociale vaardigheden;
- Proactieve en klantgerichte houding;
- Aantoonbare verkoopervaring;
- Affiniteit met doe-het-zelf producten en styling;
- Affiniteit met logistiek.
Heb je interesse, solliciteer dan als volgt!
Schrijf je in/neem contact met me op en we gaan samen kijken of er een match mogelijk is!
Binnen 2 werkdagen krijg je van mij een persoonlijke reaktie, per mail of telefoon.
Als het er naar uitziet dat een match mogelijk is ga ik je interviewen in een persoonlijk gesprek en ik laat je gelijk weten of ik je ga voorstellen aan de opdrachtgever.
Tijdens het interview leg ik je uit hoe de procedure zal verlopen.
Als ik geen match zie, zal ik je uitleggen waarom dat is en wellicht heb ik wel een andere leuke vacature in portefeuille, die beter bij jou past.
Waarom solliciteren via dic werft?
Sinds 2006 heb ik een enorm netwerk opgebouwd bij toonaangevende werkgevers in verschillende branches, zoals Retail, Sales, Bouw, Hospitality, Digital en Recruitment.
Het kennen van veel mensen die kunnen/mogen beslissen is een groot voordeel voor jou, als kandidaat!